O nás

Galéria profi-okno.sk vchodové dvere
Galéria profi-okno.sk plastové okná
Galéria profi-okno.sk plastové okná
Galéria profi-okno.sk vchodové dvere
Vitajte na našej stránke

Sme špecialisti na okná a dvere

Už viac ako 20 rokov, naša firma pôsobí po celej SR v oblasti plastových okien a dverí. Či už ste majiteľ bytu, domu, architekt alebo dizajnérska firma hľadajúca dvere alebo okná na mieru pre nový projekt.

Naši experti na okná a dvere sú vám k dispozícii aby vám pomohli vybrať ten správny produkt pre vaše potreby podľa vašich požiadaviek. Vyberieme spolu ten najlepší produkt z hľadiska pomeru ceny a kvality.

Ponúkame Vám plastové a hliníkové okná a dvere, bezpečnostné certifikovane dvere, tieniacu techniku rôzneho druhu, sietí proti hmyzu, garážových brán, zasklievania balkónov, a rôznych typov doplnkov pre stavebné výplne otvorov. Taktiež ponúkame zateplenie budov, rodinných domov a iných stavieb.

Naše okná a dvere SALAMANDER, ALUPLAST, VEKA sa vyrábajú v troch špičkových výrobných fabrikách o rozlohe viac ako 25 000 m2, ktoré produkujú cca 6.tis okien denne na plne automatizovaných výrobných linkách. Materiály použité pri výrobe pochádzajú od renomovaných značkových európskych dodávateľov. Výroba našich výrobkov je založená na moderných systémoch riadenia kvality ISO a taktiež na zásadách získaných certifikátov, ktoré potvrdzujú ich vysokú kvalitu a bezpečnosť a to aj vďaka najmodernejším kovaniam Maco-Multimatic, Sigenia-Titan.

Ponúkame Vám rýchle termíny, realizácie objednávok na mieru podľa vašej požiadavky,  dodanie už do 10 dní okien na mieru, profesionálne technické poradenstvo pri výbere správneho výrobku, zamernie kvalitnú montáž pomocou najmodernejších. Na výrobky poskytujeme záručný aj pozáručný servis.

Cenová ponuka
Stačí jednoducho vyplniť formulár a my Vám zašleme do 48 hodín nezáväznú cenovú ponuku.

Množstevné zľavy
Pri objednávke nad 20ks okien individuálna cena pre každého.

Profesionálne služby
Od zamerania až po montáž. Na produkty a montáž poskytujeme záručný aj pozáručný servis.

Spokojný zákazník
Našim hlavným cieľom je kvalita, spoľahlivosť, ľudský prístup a tým spokojný zákazník.

Pre bližšie informácie si prosím stiahnite

Prospekty okien